AVG_anti_virus

AntiVirus یا ضدویروس از ملزومات برای سیستم عامل ویندوز به شمار می‌رود، اما معمولا آنتی ویروس های قدرتمند به صورت پولی در اختیار کاربران قرار می‌گیرند، از آنجایی که میانه خوبی با خالی کردن جیب نداریم (مخصوصا در این ایام خرید سال نو) دو راه در پیش داریم.
روش اول را سعی کنید به فراموشی بسپارید. استفاده از نرم افزارهای قفل شکسته دارای مشکلاتیست که قبلا به آنها اشاراتی کرده‌ام. پس تصمیم بگیرید فاصله‌تان را با این روش بیشتر کنید.
اما روش دومی نیز وجود دارد و آن استفاده از
نرم افزارهای آزاد است. این بخش کمی احتیاج به جستجو و پرسش‌های بیشتر دارد چون انتخاب نرم افزاری قدرتمند از بین این دسته کار کمی دشواریست. مزیت این روش استفاده کاملا رایگان همراه با پشتیبانی کامل و بدون دردسر از نرم افزار شماست!

 توضیحات کامل و دانلود در ادامه مطلب...

معرفی آنتی ویروس قدرتمند و رایگان

AVG_Antivirus_System_logo  AVG Anti-Virus برنامه‌ای قدرتمند برای یافتن و حذف ویروس های سیستم شماست. نسخه رایگان آن شامل ضدویروس و امکان آپدیت نرم افزار می‌باشد. این برنامه به راحتی قابل نصب بر روی سیستم شماست و به صورت خودکار از طریق اینترنت به روز آوری می‌شود. مقایسه‌ای که بین انتی ویروس AVG و انتی ویروس Kaspersky انجام دادم نتیجه جالبی در بر داشت. با اسکن توسط برنامه kaspersky سیستم من حاوی هیچگونه ویروس و تروجان و کرمی نبود اما با تکرار این عمل توسط آنتی ویروس AVG یک ویروس و دو تروجان از دیسک سخت من پیدا شد که هر دوی این بدافزارها از طریق اینترنت به کامپیوتر من راه پیدا کرده بودند. یکی دیگر از مشکلات کار با Kaspersky و نرم افزارهای AntiVirus مشابه که به صورت کرک شده در اختیار کاربران قرار می‌گیرد جلوگیری از آپدیت روزانه پس از آپدیت اولیه می‌باشد که برای کاربرانی که از اینترنت استفاده می‌کنند بسیار آزاردهنده و خطرناک است.
با خیالی آسوده و با وجدانی راحت AVG AntiVirus را دانلود و از امکانات قدرتمند آن استفاده کنید.
از اینجا برای دانلود استفاده کنید. DOWNLOAD